FLOORÉ TUTVUSTUS

Oskused ja põhjalikud uuringud - et teil oleks lihtsam

Flooré AB on põrandakütte arendamisel teerajaja. Selle peamiseks põhjuseks on ettevõtte kõrgetasemelised teadmised ja ulatuslikud kogemused koos kaasasündinud sooviga teha põrandaküte kõigile kättesaadavaks.

1980.-1990. aastatel olid plaaditud põrandad populaarsed paljudes Skandinaaviamaade kodudes. Kuid probleemiks oli see, et põrandad olid külmad ja neil oli ebamugav käia ning sel ajal oli ainus saadaolev põrandaküte aeganõudev, betoonvalusse sisseehitatud põrandaküte. Küsisime endalt, kas see peab tõesti nii keeruline olema. Lahenduseks oli vesipõrandaküte, mille sai paigaldada olemasolevale põrandale, võimaldades soojusel pinnale lähemal olla ja kiiremini reageerides tõsta või langetada põranda temperatuuri. Nagu me tavaliselt ütleme:

"Te ei paneks ju vee keetmisel midagi pliidi ja veekannu vahele."

Seetõttu paigutame teie ja soojuse vahele võimalikult vähe materjali.

Meie eesmärk on pakkuda teile parimat võimalikku põrandakütte lahendust

Flooré AB on tõusnud juhtivaks veepõhise põrandakütte hulgimüügi tarnijaks Rootsi ehitussektoris. Veidi üle poole kogu müügimahust aga eksporditakse paljudesse Euroopa riikidesse. Meie eesmärk on pakkuda parimat põrandaküttelahendust mugavuse, säästlikkuse ja paindlikkuse osas.

Oleme spetsialiseerunud meie enda patenteeritud pinnapealseks paigalduseks mõeldud põrandaküttepaneelide tootmisele. Lahendus põhineb arendusprojektil, mis algas Stockholmi KTH Kuninglikus Tehnoloogiainstituudis juba 1990. aastal. Sellest ajast alates on süsteemi arendatud ja välja töötatud, tuginedes tööstuses saadud aastatepikkusele praktilisele kogemusele.

Flooré põrandaküte koosneb alumiiniumfooliumiga kaetud EPS-paneelidest ja torudest. Paneelid liimitakse, kruvitakse, teibitakse või klammerdatakse otse olemasolevale aluspinnale. Seejärel paigaldatakse paneeli kanalitesse torud ning kaetakse põrandakatte materjaliga. Allpool videot vaadates näete,  kui lihtne on teil endal põrandakütet paigaldada.

Madal paigalduskõrgus võimaldab põrandakütet paigaldada ka seal, kus lagi on pisut madalam või alumine ukseserv põranda lähedal. Hea soojuseraldus annab suurema mugavuse tänu kiiremale reageerimisajale ja väiksema soojuskao kaudu parema säästlikkuse, võrreldes meie konkurentide lahendustega.

Alates 2008. aastast asuvad Flooré AB peakontor ja tootmisüksus Rootsis Torpshammaris. Flooré tooteid saate osta edasimüüjatelt ja paigaldajatelt üle Eesti.