FLOORÉ TOOTEVALIK

Madalaim kõrgus või lisasoojustus?

Flooré põrandakütte lahendus põhineb õhukestel kõrgsurve polüstüreenist (EPS-300) valmistatud plaatidel, mis on täies ulatuses kaetud alumiiniumfooliumiga. Selline konstruktsioon võimaldab põranda pinnamaterjali paigaldada otse plaatidele. Flooré plaadid eraldavad soojust kiiremini ja tõhusamalt kui traditsioonilised materjalimahukad lahendused tänu alumiiniumfooliumist kattekihile, lühemale vahemaale toru ja põranda pinna vahel ning väiksemale soojuslikule massile.

Flooré plaat – madalaima paigalduskõrguse jaoks

SEE PLAAT ON PARIM KASUTAMISEKS KUI :
- Aluspõrand on juba varasemalt piisavalt soojustatud
- Põrand ei vaja lisasoojustust, näiteks ülemisel korrusel soojustatud ruumide kohal
- Põranda kõrgust ruumis ei ole võimalik rohkem tõsta

Flooré plaat – koos lisasoojustusega

SEE PLAAT ON PARIM KASUTAMISEKS KUI :
- Aluspõrand on soojustamata või soojusisolatsioon pole piisav
- Põrand asub kütmata ruumi kohal
- Hoone soojuskadu allapoole soovitakse vähendada
- Soovitakse kütta alumise korruse või keldriruumi põrandat

Plaatide valik ja mõõdud


Teave projekteerijale:
Kõiki plaate on võimalik tellida ka tihedama toru sammuga, kui on vajalik suurem soojusväljastus m2 kohta.

Flooré paneelide tehnilised joonised

Lisamaterjalid paigalduseks

Alumiiniumteip - kasutatakse toru tagasipöörete ja lisasoonte katmiseks ning paneelide ühendamiseks. Teibi paksus 50 µm, mõõdud 50 mm x 25 m. Arvestuslik kulu keskmiselt 1 jm ruutmeetri kohta.


Flooré Smart Glue liim - Põrandaküttepaneelidele kohandatud isepaisuv ühekomponentne püsiliim. Kantakse otse pudeli otsikust plaadile, ajasäästlik ja kergesti liimitav. Sobib kasutamiseks ka märgades siseruumides. Kasutustemp. +10°C kuni +25°C, arvestuslik kulu 100-150 g/m². Saadaval 1 kg pakendis. 


Kiilto Extra liim - ohutu veel baseeruv akrüüldispersioonliim, väga hea algnake ja pikk liimimisaeg. Kasutatakse paneelide liimimiseks aluspõrandale nii ujuvate põrandate kui klinkerplaatide alla. Sobib kasutamiseks ka märgades siseruumides. Kasutustemp. +18–25°C, arvestuslik kulu 4–6 m²/l. Saadaval 3 L ja 15 L pakendis. 


Kiilto Fix Primer - kvartsliivaga nakkedispersioon. Valmissegatud veepõhine liiva sisaldav krunt, mis sobib eriti hästi mitteimavatele seina- ja põrandapindadele. Kasutatakse Flooré plaatide katmiseks ühtlase kihina tasandus- ja plaatimissegude all. Tootel on hea niiskuskindlus, ei tekita eriti pritsmeid tänu oma viskoossele konsistentsile. Tagab hea nakke aluspinna ja silumis-/tasandussegu vahel. Kasutustemp. +18–20°C (min. +10°C), arvestuslik kulu umbes 5 m²/l. Saadaval 5 L pakendis. 


Bostik Attack liim - ohutu veel baseeruv liim, eriti head märg- ja nakkega liimimise omadused. Kasutatakse paneelide liimimiseks aluspõrandale nii ujuvate põrandate kui klinkerplaatide alla. Arvestuslik kulu keskmiselt 1 L / 3 m² kohta. Saadaval 1 L, 5 L ja 10 L pakendis. 


Bostik Primer 6000 - ohutu vesilahustuv nakkedispersioon, parandab liimi ja segude nakkumist aluspinnaga. Kasutatakse Flooré plaatide katmiseks ühtlase kihina tasandus- ja plaatimissegude all, samuti tolmuste või niiskust imavate aluspindade katmiseks enne Flooré plaatide liimimist. Lahjendada vahekorras 1:3 veega, arvestuslik kulu keskmiselt 1 L / 10-14 m² kohta. Saadaval 1 L, 5 L ja 15 L pakendis. 


Kahepoolne vaibateip - kasutatakse paneelide paigaldamiseks tasastele ja kuivadele aluspõrandatele ujuva põrandakatte alla. Teibi mõõdud 50 mm x 25 m, millest piisab umbes 10 m² jaoks.


Peitepeaga puidukruvid - kasutatakse paneelide kinnitamiseks aluspõrandale ujuvate põrandate alla. Kruvi mõõdud 4,5 x 35 mm. Pakendis 1000 tk, arvestuslik kulu keskmiselt 9 tk paneeli kohta.


Kestonit Termo tasandussegu - kaetakse niisketes ruumides Flooré paneelid enne niiskustõkke kihti. Tsemendibaasil kiudtugevdatud segu, sobib hästi ka kallete tegemiseks. Min. tasanduskihi paksus 3 mm, tahke aine kulu u 1,7 kg/m²/mm kohta. Pakend 20 kg kott (u 12 L tasandussegu).